Dosiahnite prírastky s tréningami Speediance

Speediance ponúka sériu profesionálne vedených tréningových programov, ktoré sa postarajú o usporiadanie tréningu a poskytnú vám poradenstvo. S profesionálnym vedením Speediance stačí len dodržiavať plán a sústrediť sa na každodenný tréning.

Získajte osobný tréning 24/7

Máme tím certifikovaných a skúsených trénerov, ktorí sú vám k dispozícii na tréningy. Poskytujú štandardné ukážky pohybov a zvukové pokyny, aby ste ich mohli ľahko sledovať. Motivovať vás budú tí najlepší v odbore.

Exkluzívne tréningy, ktoré pomôžu vášmu telu lepšie sa zotaviť

Spoločnosť Speediance spolupracuje s BUBNOVSKÝMI CENTRAMI, poprednou rehabilitačnou inštitúciou v Nemecku, aby vám priniesla exkluzívne tréningové programy navrhnuté tak, aby pomohli vášmu telu lepšie sa zotaviť. Naše rehabilitačné tréningy obsahujú osvedčené tréningové techniky a metódy, ktoré sú bezpečné, účinné a prispôsobené vašim potrebám.

Maximalizácia fitnes potenciálu

Naberte energiu a zostaňte na správnej ceste s vedeckým tréningovým plánom Speediance. Naše odborne navrhnuté tréningové plány sú prispôsobené tak, aby vyvážili vašu týždennú rutinu a pomohli vám dosiahnuť vaše kondičné ciele s maximálnou efektivitou.

Prispôsobte si svoju fitness cestu

V spoločnosti Speediance veríme, že vaša fitness cesta by mala byť prispôsobená vašim jedinečným potrebám a cieľom. Preto ponúkame funkciu šablón tréningov, ktorá vám umožní jednoducho si prispôsobiť tréningy. Vyberte si z našej rozsiahlej knižnice pohybov, pridajte požadované opakovania a sady a dokonca si v telefóne prednastavte tréningy, aby ste si vytvorili vlastnú personalizovanú tréningovú šablónu. So Speediance môžete prekonávať svoje ciele svojím tempom a my vám budeme na každom kroku nápomocní.

Knižnica pohybov Speediance